facebook twitter Google Plus
8. Gün 2. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
8. Gün 2. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

8.Gün 2. bölüm internete özel fragmanı tv ile aynı anda sitemize eklenmiştir. 8. gün yeni bölümü ile 26 mart pazartesi akşamı Atv ekranlarında devam edecek sakın kaçırmayın. Zeki, hayat dolu, neşeli bir kız olan Bahar'ın hayatı hiç beklmediği bir şekilde değişir ve annesinin ölümüyle tüm hayatı alt üst olacaktır.Bir yazılım irketinde mühendis olarak çalışan Bahar'ın annesi Şehnaz hanımın şüpheli ölümü herkesi ayağa kaldırır. Bahar bir yandan annesinin ölümünü araştırırken diğer yandan hayatta kalmaya çalıştığı sırada hayatı bir yabancıyla kesişir.


8. Gün dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

8. Gün 2. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve 8. Gün dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
8. Gün 2. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
8. Gün 2. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen 8. Gün 2. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , 8. Gün 2. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, 8. Gün 2. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, 8. Gün 2. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, 8. Gün 2. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, 8. Gün 2. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, 8. Gün 2. Bölüm 2. Fragmanı özeti