facebook twitter Google Plus
8. Gün 5. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
8. Gün 5. Bölüm Fragmanı özeti:

8.Gün 5. bölüm fragmanı tv ile aynı anda sitemize eklenmiştir. 8. gün yeni bölümü ile 16 nisan pazartesi akşamı Atv ekranlarında devam edecek sakın kaçırmayın. Zeki, hayat dolu, neşeli bir kız olan Bahar'ın hayatı hiç beklmediği bir şekilde değişir ve annesinin ölümüyle tüm hayatı alt üst olacaktır.Bir yazılım irketinde mühendis olarak çalışan Bahar'ın annesi Şehnaz hanımın şüpheli ölümü herkesi ayağa kaldırır. Bahar bir yandan annesinin ölümünü araştırırken diğer yandan hayatta kalmaya çalıştığı sırada hayatı bir yabancıyla kesişir.


8. Gün dizisi her Pazartesi - 20:00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

8. Gün 5. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve 8. Gün dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
8. Gün 5. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
8. Gün 5. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen 8. Gün 5. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: 8. gün fragmanı, 8. Gün 5. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, 8. Gün 5. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, 8. Gün 5. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, 8. Gün 5. Bölüm Fragmanı saat kaçta, 8. Gün 5. Bölüm Fragmanı neler olacak, 8. Gün 5. Bölüm Fragmanı özeti